Skip to content
Pokaż menu

Nauczyciele

 • Beata Blizińska

  Beata Blizińska, dyplomowana nauczycielka hatha-jogi wg metody B. K. S. Iyengara, którą praktykuje od 1993 roku, wegetarianka. Także konserwator dzieł sztuki i pasjonatka śpiewu archaicznego. Oprócz jogi w pracy z ciałem wykorzystuje też technikę Alexandra, technikę tańca współczesnego (new dance), body mind centering. Jogi uczyła się początkowo u Sławomira Bubicza i Konrada Kocota, a potem także u Grzegorza Nieściera. Nieustająco wyjeżdża na intensywne obozy jogi m.in. z Gitą Iyengar. Pracy z ciałem i umysłem uczyła się w Warszawie u Hanny Sypiańskiej, i w Amsterdamie m.in. u Katie Duck i Gabrieli Maiorino.
  66 filmów
 • Ewelina Godlewska

  Ewelina Godlewska, dyplomowana nauczycielka jogi metodą Iyengara ze stopniem introductory II. Z wykształcenia psycholog i instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Jogę praktykuje od blisko 10lat w tym czasie brała udział w wielu kursach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli z Polski i zagranicy. Od kilku lat organizuje autorskie szkolenia i warsztaty zarówno pod swoim nazwiskiem ale również jako szkoleniowiec Fitness University a w latach 2014/2015 Reebok University. Jest autorką kilku publikacji, które ukazały sie na łamach czasopism "JOGA" oraz "Yoga&Ayurveda" oraz współautorką poradnika o jodze "Po pierwsze Joga". Na co dzień uczy w warszawskiej szkole jogi oraz centrach fitness. Przez uczniów żartobliwie nazywana "treserką jogi". Za cel postawiła sobie odczarowanie i rozkochanie Polaków w jodze :)
  113 filmy
 • Hania Gryzińska - Onifade

  Hanna Gryzińska-Onifade - Jest w Joga-Joga.TV specjalistką od jogi dla kręgosłupa. Fizjoterapeutka, terapeutka naturalna, joginka i artysta plastyk. Stale pogłębia wiedzę na temat ruchu, oddechu, oczyszczania, odżywiania i głębokiego kontaktu z naturą. Jak mówi o sobie, od kilkunastu lat ćwiczy, uczy się i testuje na sobie różnego rodzaju terapie. Prowadzi ćwiczenia ruchowe i oddechowe, między innymi: kinezyterapię w placówkach medycznych i społecznych, gimnastykę leczniczą, ćwiczenia jogi, aerobowe ćwiczenia rytmiczne. Jest autorką książki "Kompleksowe Odkwaszanie Organizmu. Usuń stres, niedotlenienie, toksyny" oraz książeczki dla dzieci "Mikrobiom Wspaniały". Prowadzi warsztaty i szkolenia oraz witrynę internetową www.odnowawitalna.pl i prowitalni.pl
  54 filmy
 • Michał Kudzia

  Jest dyplomowanym nauczycielem jogi, ukończył liczne kursy, m.in. Ashtanga Vinyasa wg standardu Yoga Alliance TTC200, Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness-Aerobik, kurs TTC500 (Teachers Training Course 500-Hour). Prowadzi warszaty Ashtanga Vinyasa jogi, zajęcia plenerowe oraz regularne zajęcia w szkole Jogi w Warszawie. Prywatnie jest bardzo kontaktową i pełną energii osobą.
  53 filmy
 • Milena Kurowska

  Joga uczy mnie poznawać moje ciało, jego granice oraz możliwości…to również ścieżka, by poznać siebie i zaakceptować to kim się staję i kim jestem. Z pewnością, to co daje mi energię do pracy to ludzie, wierzę, że wspólnie osiągniemy progres, ponieważ joga to coś, co zawsze daje pozytywne efekty w życiu i jest dla każdego, kto chciałby spróbować poznać i zaakceptować samego siebie.
  5 filmów
 • Włodek Łagodzki

  Uczy jogi od ponad 20 lat. Zawodowo realizował się także jako filozof, tłumacz, redaktor naukowy i merytoryczny. Jego obecne podejście do jogi jest wynikiem długotrwałych studiów jogi oraz praktyk różnych ścieżek jogi u mistrzów indyjskich. W Joga-Joga.TV uczy Maha Jogi – polegającej na ćwiczeniach koordynujących uwagę, oddech i ruch ciała, dających w efekcie stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Włodek jest żywym dowodem na to, że joga doskonale "konserwuje", niejeden nastolatek chciałby mieć sprawność Włodka :)
  24 filmy
 • Wiktor Morgulec

  Dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Uczy jogi od przeszło 12 lat. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: "Joga dla początkujących START". W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach, kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S. Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Współzałożyciel ogólnopolskiego, internetowego serwisu informacyjnego o jodze www.joga-joga.pl, szkoły Joga Żoliborz w Warszawie, Akademii Asan oraz współzałożyciel Joga-Joga.TV.
  124 filmy
 • Marta Rzeczkowska

  uczestniczka II edycji Nauczycielskiego Kursu Jogi Integralnej w International Integral Yoga Instytute. Pierwsze kroki na macie stawiała pod okiem Wiktora Morgulca i po sprawdzeniu kilku szkół jogi, została wierna do dziś nauczycielom szkoły Joga Żoliborz.
  1 film