Skip to content
Pokaż menu

FAQ

Co to jest Joga-Joga.tv?

Joga-Joga.tv jest to pierwsza polska platforma do ćwiczenia jogi online.


Jakie zajęcia wybrać?

Odpowiedź jest prosta - takie które lubisz! Spróbuj różnych zajęć i wybierz te które Ci najbardziej odpowiadają. Przy podejmowaniu decyzji zapoznaj się z poniższymi opisami zajęć:
Pierwsze kroki - zajęcia przeznaczone specjalnie dla osób, które nigdy nie stały na macie do jogi

Joga funkcjonalna
- propozycja dla średnio-zaawansowanych osób chcących czerpać praktyczne korzyści z ćwiczenia jogi. Jedna sesja - jeden problem.

Joga wyszczuplająca
- zajęcia przeznaczone dla wszystkich, a w szczególności tych chcących spalić nadmiar ...

Joga kręgosłupa
- zajęcia przeznaczone dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Jeżeli masz problemy z kręgosłupem, koniecznie skonsultuj swój udział w zajęciach z odpowiednim specjalistą.

Aktywny kręgosłup
- zajęcia profilaktyczne przeznaczone dla osób chcących wzmocnić swój kręgosłup. Zajęcia nie są przeznaczone dla osób z problemami kręgosłupowymi.

Vinyasa
- zajęcia mające na celu przygotowanie do ćwiczenia ashtangi, dużo oddechu, świetne na poranne rozbudzenie.

Ashtanga
- zajęcia przeznaczone dla średnio-zaawansowanych osób ćwiczących ashtangę.

Regeneracja
- zajęcia ukierunkowane na regenerację ciała po wysiłku fizycznym, np. po bieganiu, siłowni, czy grze w piłkę siatkową.

Relaks
- krótkie zajęcia przygotowane specjalnie dla tych, którzy po wysiłku lubią dłużej poleżeć. Zajęcia są doskonałym uzupełnieniem np. po ashtandze.

Joga w biurze
- krótkie zajęcia przeznaczone dla tytanów pracy. Te ćwiczenia pozwolą Ci rozluźnić się i przygotować na kolejne godziny ciężkiej pracy.

Zajęcia tematyczne
- prowadzone przez różnych nauczycieli, dla osób średnio-zaawansowanych, jedne zajęcia = jeden konkretny temat.


Mam problemy zdrowotne, czy mogę sama/sam ćwiczyć jogę?

Tak, jednak zanim przystąpisz do ćwiczeń skonsultuj swe zamiary z odpowiednim specjalistą. Jeżeli Twoje dolegliwości są poważne, sugerujemy ćwiczenie tylko pod opieką wykwalifikowanego instruktora jogi.

Jestem w ciąży, czy mogę ćwiczyć jogę sama?

Będąc w ciąży możesz ćwiczyć jogę jedynie po konsultacji z odpowiednim lekarzem oraz nauczycielem jogi. W Joga-Joga.tv nie prowadzimy zajęć dedykowanych kobietom w ciąży, polecamy "tradycyjne" zajęcia w grupach dla kobiet ciężarnych.

Czym się różnią zajęcia online od elementarza asan?

Zajęcia online to Twoja internetowa szkoła jogi, wybierasz interesujące Cię zajęcia, kilka razy w tygodniu otrzymujesz nowe lekcje. Elementarz asan to baza zawierająca filmy dokładnie opisujące poszczególne pozycje w jodze. Elementarz uczy poprawnego wykonywania asan, zajęcia online łączą asany w odpowiednie dla Ciebie sekwencje.

Czy mogę ćwiczyć jogę?

Tak, joga jest dla wszystkich, bez wyjątków. Pamiętaj jednak aby przed rozpoczęciem praktyki skonsultować się z dyplomowanym nauczycielem jogi w celu poznania swoich ograniczeń.

Co daje mi zakup abonamentu JJTV?

Abonament JJTV daje Ci przede wszystkim dostęp do tego co już było na portalu, tego co aktualnie jest oraz tego co będzie dodawane w trakcie trwania Twojego abonamentu.

Ile kosztuje abonament JJTV?

Abonament 30-dni 29zł, 90-dni 79zł.

Jak dokonać płatności JJTV

Możesz zapłacić szybkim przelewem lub kartą płatniczą/kredytową. Twoje konto będzie aktywne już po kilku sekundach od dokonania płatności.

Czy można ćwiczyć jogę w domu?

Tak, oczywiście. Joga-Joga.tv została stworzona z myślą między innymi o ćwiczących w domu.

Czy Joga-Joga.tv może w pełni zastąpić "prawdziwego" nauczyciela jogi?

Nie. Póki co, żadna forma e-learningu nie jest w stanie dać tego co certyfikowany, doświadczony nauczyciel. Joga-Joga.tv jest świetnym uzupełnieniem praktyki dla joginów na każdym poziomie zaawansowania.

Czy w ramach miesięcznego abonamentu mam dostęp do zajęć, które już się odbyły?

Pewnie, że tak! Kupując miesięczny abonament masz dostęp do wszystkich zasobów Joga-Joga.tv, również do zajęć które już się odbyły.

Co oznacza poziom "1,2 lub3"?

Poziom 1: są to zajęcia oraz asany przeznaczone dla osób początkujących, w tych zajęciach znajdziecie dużą ilość wyjaśnień i wskazówek.
Poziom 2: są to zajęcia oraz asany dobrane z myślą o osobach średnio-zaawansowanych, ćwiczących przynajmniej kilka miesięcy.
Poziom 3: są to zajęcia oraz asany przeznaczone dla osób zaawansowanych, szukających ciekawych sekwencji i zaawansowanych wskazówek.

Czy do ćwiczenia jogi potrzebne są pomoce?

Zdecydowanie tak. Do podstawowego "zestawu jogina" należą:
mata do jogi x1
klocek do jogi x2
pasek do jogi x2
koc do jogi x1
wałek do jogi x1